Lipno pro ženy

Víkendové pobyty pro ženy na Lipně

Náš tým

Tereza MyslíkováTereza Myslíková

zakladatelka/organizační podpora

Tereza vystudovala sportovní gymnázium Přípotoční a Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor Kulturologie. Tereza je maminkou dvouletých dvojčátek a pro svou mateřskou dovolenou si vybrala Lipno nad Vltavou, kde se rozhodla se svou rodinou zůstat. Jako aktivní maminka si je vědoma potenciálu Lipenska, které nabízí kromě krásné přírody, velkého množství volnočasových aktivit a také pohodovou atmosféru. Svým projektem chce ženám nabídnout nejen aktivní odpočinek, ale také je seznámit s místem, kam mohou přijet strávit dovolenou se svou rodinou.

Irena ProkopováIrena Prokopová

lektorka kurzu „Maminky, děti a Maxík“

Irena vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor Speciální pedagogika a psychologie. Je pedagožkou se spoustou zkušeností s problematickými dětmi. Zkušenosti získala jako učitelka na speciální škole či ředitelka základní školy v Praze. Ireniným klíčem k úspěchu ve škole a následně i v životě je počáteční vklad v podobě věnovaného času dítěti a v časté pochvale.

Jan MyslíkJan Myslík

instruktor jachtingu

Jan vystudoval ČVUT, obor Strojní inženýrství. Od raného dětství se věnoval jachtingu, který se mu stal prací (www.proyachting.cz) a koníčkem. Je několikanásobným Mistrem České republiky, členem reprezentačního družstva, stavitelem závodních plachetnic Tboat či prezidentem české Asociace lodních tříd RS. Mezi poslední mezinárodní úspěchy patří sedmé místo na Mistrovství Evropy lodní třídy RS700.

Kateřina HoborováKateřina Hoborová

Kateřina absolvovala trenérskou školu Petra Stacha, mistra Evropy. Je trenérkou fitness, kondičního posilování a kulturistiky. Ráda předává radost a eufórii z pohybu. V současné době nejraději cvičí TRX a jumping.

Olga Tajovská

Olga vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu, absolvovala řadu kurzů týkajících se masáží, čínské medicíny a jógy. V současné době vede kurzy a lekce terapeutické, vinyasaflow, těhotenské a dětské jógy. Je zakladatelkou České asociace dětské jógy.

Tomáš LepkaTomáš Lepka

Tomáš je milovníkem přírody a znalcem místních lesů a hájů. Rád Vás provede po lipenské magistrále či běžeckých trasách. Zavede Vás však i do míst, které byste jen stěží hledali.

Romana Šlejmarová

Romana je vlasovou stylistkou s několikaletou praxí a majitelkou kadeřnického studia v Českém Krumlově. Každoročně se účastní mnoha školení od prestižních výrobců vlasové kosmetiky, které jí pomáhají držet krok se současnými světovými trendy. Romana patří k účastníkům Mistrovství České republiky ve vlasové tvorbě. Používá vlasovou kosmetiku firmy Wella, Schwarzkopf a Tigi.

Karel Mašek

Karel je profesionální masér s několikaletou praxí v privátním masérském studiu. Zkušenosti získal též praxí v hotelích a wellness centrech.  Karel nabízí masáže klasické (rekondiční, regenerační), s využitím energie (čínská energetická, Breusova) a další typy masáží jako jsou např. lávové kameny, fiji rituály, havajská Lomi Lomi a aroma masáž (pro hlubokou relaxaci). 

Tomáš Martykán

Tomáš je šéfem restaurace Blue Lipno, která je vyhlášenou svou výbornou kuchyní. Zkušenosti sbíral po celém světě. Mimo jiné v Grand Old House na Kajmanských ostrovech, v hotelu Marriott v anglickém Manchestru nebo na palubě výletní lodi Victoria Cruise Boat.